Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Suomen Luustoliitto ry

Köydenpunojankatu 8 G
00180 Helsinki

050 539 1441
toimisto@luustoliitto.fi
Y-tunnus: 1928351-4

Verkkolaskutus

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003719283514
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
OVT-tunnus: 003719283514

Henkilöstö

Liiton toimisto ja yhdistyspalvelut

Henriikka Lankila

Viestinnän ja jäsenpalveluiden suunnittelija

050 539 1441
toimisto@luustoliitto.fi

Tiina Kuronen

Järjestösuunnittelija

050 442 3999
tiina.kuronen@luustoliitto.fi

Ansa Holm

Toiminnanjohtaja

050 303 8129
ansa.holm@luustoliitto.fi

Eerika

Eerika Tiirikainen

Liikuntasuunnittelija

050 543 0213
eerika.tiirikainen@luustoliitto.fi

Kurssitoiminta

Pauliina Tamminen

Suunnittelija

Kurssitoiminta ja sitä tukevat palvelut

050 371 4558
pauliina.tamminen@luustoliitto.fi

Jenny Lohikivi

Suunnittelija

Kurssitoiminta ja sitä tukevat palvelut

050 512 9117
jenny.lohikivi@luustoliitto.fi

Anna Selkama

Suunnittelija

Kurssitoiminta ja sitä tukevat palvelut

050 594 3093
anna.selkama@luustoliitto.fi

Näin löydät meille

Saapumisohje toimistolle:

HUOM! Käynnistä tulee sopia aina erikseen. 

Köydenpunojankatu 8:n portit ovat virka-aikaan auki. Kävele portista sisään ja suoraan eteenpäin leikkipaikan läpi. Toimiston ovi on sisäpihan jälkeen toinen ovi oikealla. Ovessa on Luustoliiton Luustoliiton logo, josta tunnistat oikean paikan. Ovikello on oven vasemmalla puolella. Tervetuloa!

Jaa somessa: